Hier is de voorlopige lijst van deelnemers:

##  Naam                            FFO  B/G/N

 1. Rosalinda de Boer                    B   N*
 2. Tim Hoetjes                     1067 B   N*
 3. Francois Dam                    1371 B
 4. Roy Seits                       2068   G
 5. Roel Hobo                       2106   G
 6. Bas in 't Zandt                 1978   G
 7. Paul in 't Zandt                1588 B
 8. Jan C. de Graaf                 2142   G
 9. Huub Rutte                      1340 B
10. Jarl Ilbrink                    1527   G 
11. Surya Gayet                     2144   G
12. Arjen Bos                            B   N
13. Stefan Kowalzyk                      B   N
14. Pieter de Boer                       B   N
15. Leon Kamphuis                   2050   G
16. Gabriel de Jong                  766 B
17. Josbert van de Zande            2012   G
18. Jeroen Roerade                  1879   G
19. Arnoud Meijer                   2113   G
20. Arjan Augustijn                 1808   G
21. Jan van der Wagt                1446 B
22. Ben van der Wagt                2128   G
23. Casper Regtuijt                 1725 B
24. Mark van Heere                  1906   G
25. Patrick Aubroeck                1981   G
26. Patricia Biard                  1294 B
27. Christel Blom                    947 B
28. Sander Burger                    855 B
29. Tim van Groningen                    B
30. Albert Kortendijk               2172   G
31. Henk Dulfer                     1509 B
32. Esther van der Weyde            1492 B
33. Dennis Verweij                  2126   G
34. Samantha Verweij                1542 B
35. Nicky van den Biggelaar         2245   G
36. Robin Tomei                     2045   G
37. Remko Zillig                    2057   G
38. Roy Salomons                    2007   G
39. Rudi van der graaf              1845   G
40. Johan Berner                    2144   G
41. Alexandre Cordy                 2168   G
42. Stephanie Saufnay               1275 B   N
43. Daniel Rokven                   1804   G
44. Dimitri Vaes                    1849   G
45. Rene Bourseau                   1888   G
46. Corrie de Graaf                 1158 B
47. Jan Swinkels                    1609 B
48. Jeroen Diepenmaat               1870   G

* Alleen gespeeld in Friese Kampioenschappen of Blitz
  toernooi, telt als 'nieuwe' speler.

Graag z.s.m. inschrijven bij Jan de Graaf!!!